Markalarımız 0

AEROWATCH

AEROWATCH

1-Aerowatch saatçilik endüstrisinin kalbi İsviçre’nin La-Chaux-de-Fonds Şehrinde 1910 yılında kurulmuştur.

 

 

2-1.Dünya Savaşının zorluklarına rağmen hayatta kalmayı başaran ender aile şirketlerinden biridir.

 

 

3-Aerowatch geçtiğimiz yüzyıl içerisinde uygun fiyatlı ve sağlam cep saati üretiminde uluslararası bir üne sahiptir.

 

 

4-Başarı dolu 46 yılın ardından firma sahibi Geroges George Crevoisier fazlası ile hakettiği emekliliğini aldı ve 2001 yılında Aerowatch’ı Denis Bolzli ‘nin yetenekli ellerine teslim etti.

 

 

5-Kuruluş geleneği ve ideallerine bağlı kalınarak gelişim gösteren marka 2005 yılında ürettiği ilk kol saati kolleksiyonunu duyurdu.

 

 

6-Bolzli ve çocukları Le Noirmont ‘da bir ofisteki geçiş sürecinden sonra olumlu koşulların oluşması sonucunda 2008 yılında faaliyet merkezini Saignelegier’de ,içinde imalathaneside olan 1896 yapımı geniş ve lüks bir villaya taşıdı.

 

 

7-Bu girişimci,cesur ve birbirlerine sıkı sıkıya bağlı aile,el işi saat yapım geleneğini hem koruyup hemde mekanik ve quartz mekanizmalı cep saatlerinden tourbillon kol saatlerine kadar geniş bir yelpaze oluşturdu.

 

 

8-Ayrıca Aerowatch aynı zamanda Türkiye distribütörlüğünü yapan Pırlant ile işbirliği yaparak, Türkiye’ye özel içerisinde Türkçe takvim bulunan, Rose ve Metal  olarak iki ayrı renkte, her bir renkten yalnızca 99 adet limitli olarak saat tasarladı. Bu eşsiz saat Pırlant ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor.

 

 

TEKNİK BİLGİ;

-Menşei : İsviçre

-Üretim Yeri :İsviçre

Tarzı : Klasik , Spor

Kasa :Çelik ,Pvd Kaplama , Sarı ve Rose Kaplama

Cam :Safir , Mineral

Bilezik :Deri , Metal

Mekanizma :Quartz ,Otomatik ,Kurmalı

You Might Also Like

Yorum Yok

Yorum Bırakın