Markalarımız 0

ARİES GOLD

1- Lüksü ulaşılabilir kılmak için

Lüks saatlerin yüksek fiyatlarından rahatsız olan CK. Woo 1970 de kendi saat ve takı markasını oluşturdu. Lüksü ulaşılabilir kılmak için, premium saat ve aksesuarlar sunarak, adil bir fiyat politikası izledi.

2- Usta işi saatçilik

Yılların biriktirdiği deneyim ve ustalık Aries Gold saatlerinin her birinde göze çarpmaktadır. Bugün ise Zurih, Viyena ve Singapur’dan gelen yetenekli ve azimli kişilerden oluşan küresel bir ekip, büyük titizlikle mükemmel saatler ortaya çıkarmaya çalışıyor.

3- Kaliteli ve Yenilikçi

Çağı yakalamış bir firma olan Aries Gold, İnsanların zevklerini gözardı etmeden ve asla kaliteden taviz vermeden saat üretmektedir. Saatlerinde genellikle Safir cam kullanan marka, sağlamlığı ispatlamıştır.

4-Küresel bir marka 

Aries Gold, iddialı bir küresel genişleme projesi yürütmektedir. Aralarında Amerika, Avustralya, Almanya gibi ülkelerin bulunduğu 28 ülkede faaliyet göstermektedir.

5- Müzik ve Saat

Müziğin evrenselliğine inanan Aries Gold şirketi, 2016 ylında uluslararası rock grubu FOO Fighters ile başarılı bir birliktelik kurdu. Bu başarısının ardından 2017 yılı itibariyle bir diğer uluslararası rock grubu olan Aerosmith ile benzersiz,  kaliteli ve dünya standartlarında saatler tasarlamak için yeni bir birliktelik kurdu. Aries Gold yepyeni koleksiyonuyla ve Pırlant farkıyla Türkiye’de.

 

You Might Also Like

Yorum Yok

Yorum Bırakın