Markalarımız 0

FIYTA

1-FIYTA, 1987 yılında Shenzhen de kuruldu.

Dünya ekonomi devi Çin Halk Cumhuriyetinin en çok satan 3 saat markasından biri olan FIYTA markasının temeli 1987 yılında atıldı.

 

2- FIYTA, 1989 tarihinden beri Uluslararası Hong Kong Saat fuarına katılıyor.

Dünyaca ünlü birçok markanın katılımıyla, her yıl gerçekleştirilen Hong Kong saat fuarına 1989 yılında ilk standını açan FIYTA, o yıldan bu yana her yıl fuarın en ilgi çeken markalarından biridir.

3- FIYTA 1993 yılında Halk Borsasında halka arz edildi.

 

4- FIYTA, Shenzhen Futbol Kulübünün baş sponsoru oldu.

Saat sektöründe adeta yıldız gibi parlayan FIYTA markası, spor dünyası ile yaptığı sponsorluk anlaşması sonucunda Shenzhen Futbol Kulübünün baş sponsoru oldu.

5- FIYTA, bir çok spor dalında yüzlerce sporcunun destekçisi

2000 yılında FIYTA şirketinin destekleriyle Dünya Şampiyonasına katılan Çin Jimnastik takımı büyük başarılara imza attı.

6-FIYTA Baselworld’de

FIYTA 2001 yılında Dünyanın en prestijli saat organizasyonu kabul edilen Baselworld’e katıldı. Bu şekilde bir dünya markası olma yolunda büyük bir adım atan FIYTA, her geçen yıl BaselWorld Saat Fuarında ki standını genişletti.

7- Geleceğe yatırım yapan bir saat markası

FIYTA 2003 yılından bu yana astronotların Uzay eğitimleri ve Uzay uçuşlarında kullanmaları için saat üretmektedir. 2008 yılında ise FIYTA şirketinin uzay yürüyüşü için ürettiği saat, Astronot kıyafetin dışına takılarak uzay ortamına maruz kaldı. Uzay ortamına gönderdiği bu saat ile dayanıklılığını kanıtlayan FIYTA dünya çapında bir üne kavuştu.

8- Dünyanın en iyi saat üreticileri ile birlikte

2009 yılında ISO/TC 114 konferansına ev sahipliği yapan FIYTA, İsviçre, Almanya, Japonya, Fransa gibi saatin dünya devlerini ağırladı.

9- FIYTA Extravehicular Space Watch, Red Dot Tasarım Ödülünü kazandı.

Sağlam, kullanışlı ve kaliteli saat üreten FIYTA, 2010 Red Dot tasarım ödülünü kazanarak tasarım konusunda da kendini ispatladı.

10- Dünya Markası, FIYTA

 

BaselWorld saat fuarında “en iyi markalar salonu”nda kendisine yer bulan FIYTA dünya genelinde bir çok ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyaya kendisini ispatlamış FIYTA markası Pırlant Saat farkı ile artık Türkiye’de.

You Might Also Like

Yorum Yok

Yorum Bırakın