Bilgi 0

Hakkımızda

1976’dan tüm zamanlara yayılan bir itibar göstergesi: PIRLANT

1976 yılında bir aile şirketi olarak Bursa’da kurulan Pırlant, bugün saat perakendeciği konusunda çığır açan hizmet yaklaşımlarıyla Türkiye’nin lider kuruluşları arasında gösteriliyor.

Özellikle saat alışverişi konusunda bir güven markası olan Pırlant’ın bu özelliğinin köklerinde saat camı imalatı ve saat yedek parçası tedarikçiliği alanlarında pazara liderlik ettiği büyük geçmiş başarılarının yanında, her dönemdeki misafirperverliği ve geleneksel saatçiliğin titizlik ruhuyla uluslar arası standartlarda sunduğu usta işi Teknik Servis desteği yer alıyor.

Pırlant İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin ve Bursa’da kendisini en iyi yansıtabileceği seçkin alışveriş merkezlerinde dünyanın en soylu ve itibarı en yüksek saat markalarını, her biri birer saat tutkunu 70 çalışanı ile müşterilerine sunuyor.

Invicta, Jacques Lemans, Aries Gold, Elixa, Oscar, Fiyta, Ball, Lotus ve O.d.m. saatleriyle Marlen kalemleri ve Hirsch kayışları olmak üzere bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü üstlenirken, uluslar arası ticaret hacmini her geçen gün büyüterek hizmet hızını da artırıyor.

Bütün bu özellikleri ile Pırlant, geçmişin öğrettiklerini bir yol haritası gibi kullanan, yeniliklere açık, araştıran, bilgiyi kovalayan, ilkelerine bağlı, amaç ve hedeflerinde kararlı, ilişkilerinde istikrarlı, saat sektörünün en değerli ve itibarlı markalarından biri konumundadır.

 

Satış Sonrası Hizmetler: Teknik Servis

Bütün hizmet süreçlerinin kusursuzluğu satış sonrasında da devam etmeli… Bu düşünce ile Pırlant, makine ve ekipman açısından uluslar arası standartlarda teçhizata sahip bir teknik servis ile hizmet kalitesin satış sonrasında da sürdürüyor. Bu teçhizat ile beraber İsviçre’de aldıkları eğitimlerle desteklenen saat ustaları müşterilerin saatlerine satış sonrasında tam destek sağlıyor.

Organizasyon
Pırlant organizasyonu içerisinde, aslında en önemli faktör insan ve insanı insan yapan değerler… İşte asla unutulmaması gereken bu değerlerle örülü kurum kültürüne uyum sağlayacak doğru personelin seçimi, Pırlant’ın en önem verdiği konuların başında geliyor.

Seçilen bu doğru personelin eğitimi, yetenek ve kariyer yönetiminde de sürekli başarıyı amaç edinen Pırlant bünyesinde, müşteri memnuniyeti ve saat kültürü konusunda uzmanlaştırılan 70 kişi çalışıyor. Yönetici ekibine katılan ya da gelecek vaat eden personelin ise saatçiliğin kalbi İsviçre’yi ve buradaki saat üretim merkezlerini mutlaka görüp saatçiliği bir yaşam biçimi olarak benimseyip kültürel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuluyor.

Her mağazada, bağlı olduğu konseptin hizmet gereksinimlerinin eksiksiz yerine getirilmesini sağlayacak ve yüksek çalışma performansını koruyacak sayıda personel bulunduruluyor.

Yönetim

Hızla büyüyen ve çok önemli gelecek hedefleri olan böylesi bir organizasyonun, herkesçe kolaylıkla algılanan, sade, vizyoner bir anlayışla yönetilmesi ise işin en kritik noktası…

Güvenle, geleceğe

Pırlant geçmişinden aldığı güç ile ilke ve değerlerine sıkı sıkıya bağlı, hedeflerinde kararlı, ilişkilerinde tutarlı kurumsal yapısıyla geleceğe doğru emin ve istikrarlı adımlarla ilerlemeye devam edecek; bazen hızlı bazen yavaş… ancak hep amaçlara uygun ve hedeflere doğru…

You Might Also Like

Yorum Yok

Yorum Bırakın